En riktigt God Jul och ett Gott Nytt år!

Nu är arbetet med nästa program avslutat, programmet går snart i tryck. När jul- och nyårshelgerna är avklarade kommer vi att kuvertera programmen och posta dem. I mitten av januari bör du alltså ha programmet i din brevlåda. Vi hoppas att även detta program kommer att ha aktiviteter som lockar dig att delta! Har du inte fått programmet runt 20 januari, kontakta oss då, för då har det nog blivit något fel någonstans och ditt program är på avvägar.

Vår förening har god ekonomi och vi har planer på att göra något som är extra trevligt, för en del av de pengarna. Har du idéer om vad det skulle kunna vara, vill vi gärna få veta! Kanske en artist du skulle vilja lyssna på? Eller en resa? Hör gärna av dig!

Vi i styrelsen och alla som arbetar med våra olika aktiviteter vill tillönska alla våra medlemmar en riktigt God Jul och ett Gott Nytt år!

Anita Lundin, ordförande FAS Uppsala